Víra.cz

Časopis pro dívky IN! - červenec

14 hodin 37 minut ago

Už je to tu! Prázdniny začaly a my jsme pro vás připravily skvělé číslo na dny volna. A jako každý rok, i tentokrát je výjimečné. Letos jsme se inspirovaly čtyřmi živly.

Můj otec mě dost nemiloval

1 týden 2 dny ago

Špatně prožívané vztahy s rodiči a sourozenci, které nebyly nikdy uzdraveny, se znovu vynoří a rozbíjejí život i v dospělosti.

Tomáš More (22.6.)

1 týden 4 dny ago

Filozof, humorista, mučedník... Popraven králem Jindřichem VII. Patron politiků a vládců.

Srdce Ježíšovo - slavnost

1 týden 6 dnů ago

"Nejsvětější Srdce Páně" - termín náboženské úcty, charakaterizující Kristovu lásku ke všem lidem. Svátek Nejsvětějšího Srdce Ježíšova slaví církev třetí pátek po letnicích.

Noc kostelů 2022

3 týdny 4 dny ago

Tento pátek 10. června 2022 proběhne po celé ČR oblíbená akce Noc kostelů.

Nejsvětější Trojice

3 týdny 5 dnů ago

V  neděli po Letnicích (Slavnosti seslání Ducha svatého) se připomíná mysterium Boha v Trojici.

Evropa jako duchovní úkol

4 týdny 1 den ago

Charles Taylor varuje před návratem k nacionalismu, který v minulosti přivedl evropský kontinent na pokraj sebezničení.

Nejnešťastnější lidi, které jsem potkal…

1 měsíc ago

K nejnešťastnějším lidem, s nimiž jsem se ve svém životě setkal, patří ti, kdo nedokážou odpustit manželskému partnerovi nebo někomu z rodiny. Jsou uvězněni ve své zatrpklosti a neustále se vracejí k činu, který jejich stav způsobil.

Festival Lumen už tento víkend v Trnave

1 měsíc ago

Gospelový Festival Lumen oslávi 3. a 4. júna 30. narodeniny. Už tradične sa bude konať v centre mesta Trnava a návštevníkom ponúka nielen hudobný program, ale aj sprievodné podujatia a program pre deti.

Checked
1 hodina 18 minut ago