Nový redakční systém webu

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Čt, 09. 12. 2021 - 20:41

V těchto dnech jsme definitivně přešli na nový redakční systém našich farních stránek. Dříve se používal systém WordPress, nyní naše stránky pohání redakční systém Drupal 9. Hosting nám zajišťuje společnost WEDOS Internet, a. s.

Do nového systému jsem přenesl všechny články, které byly na původním webu vytvořeny v průběhu uplynulého pololetí. Jakmile doplním systém o funkci fotogalerie, tak budu postupně vkládat i starší fotky z doby působení P. Pavla Michalce. Tento web zatím běží v provizorní grafice, v následujících týdnech budu doplňovat spíše funkce a obsah. Na grafice se bude pracovat. Děkuji za trpělivost.

Na tomto místě chci také poděkovat předchozímu technickému správci stránek, panu Janovi Rybářovi, že mi již v polovině srpna byl nápomocen k plnohodnotnému převzetí webových stránek, doménového jména a hostingu. Za jeho služby pro farnost mu děkujeme a přejeme hojnost Božího požehnání do dalšího života.

Pokud by někdo chtěl farnosti sloužit jako redaktor nebo jazykový korektor těchto stránek, prosím, přihlašte se mi.

Štítky

Druh článku
Farnost