koncert

Adventní koncert - sbor Charmone

Napsal uživatel P. Václav Novák dne So, 26. 11. 2022 - 21:20

Zveme na adventní koncert pěveckého sboru Charmone v sobotu před 2. nedělí adventní 10. prosince 2022 v 17.00 hodin do našeho děkanského kostela sv. Máří Magdalény v Sobotce. V rámci koncertu zazní vánoční příběhy v podání Davida Vejražky. Vstupné dobrovolné.

Slavnostní adventní koncert v Libošovicích

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Čt, 24. 11. 2022 - 07:46

Zveme na slavnostní adventní koncert v Libošovicích - v kostele sv. Prokopa o  2. neděli adventní v 16.00 hod. Koncert je pořádán k poctě mecenáše Českého ráje Bohuslava Jana Horáčka. Vystoupí mnoho interpretů. Více v příloze.

Koncert Inspiratio Quintet v Dolním Bousově

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Út, 01. 11. 2022 - 20:20

Zveme na koncert Inspiratio Quintet v neděli 6. listopadu v 16.00 do kostela v Dolním Bousově. Vstupné dobrovolné.

Předběžný program:

J. Haydn - Divertimento B dur
F. Danzi - Quintett B dur
J. Ch. Bach - Quintetto
A. J. Rejcha - Dechový kvintet e-moll, op. 88

Koncert dětských pěveckých sborů a vernisáž dvou výstav v libošovické knihovně

Napsal uživatel P. Václav Novák dne So, 15. 10. 2022 - 22:16

V den státního svátku pořádáme ve spolupráci s obcí Libošovice koncert dětských pěveckých sborů Camerata Praha a ZUŠ Líbeznice. Koncert se koná v pátek 28. října v 16. hodin v kostele sv. Prokopa v Libošovicích. Zazní Truvérská mše Petra Ebena a další skladby (i lidové).

Zároveň se v tento den koná vernisáž dvou výstav v libošovické knihovně. Plakát je přiložen.

Koncert Inspiratio Quintet v Sobotce

Napsal uživatel P. Václav Novák dne So, 15. 10. 2022 - 22:14

Zveme na koncert Inspiratio Quintet v neděli 23. října v 15.00 do kostela v Sobotce. Vstupné dobrovolné.

Předběžný program:

J. Haydn - Divertimento B dur
F. Danzi - Quintett B dur
J. Ch. Bach - Quintetto
A. J. Rejcha - Dechový kvintet e-moll, op. 88

Májový koncert k poctě historika Josefa Pekaře

Napsal uživatel P. Václav Novák dne So, 14. 05. 2022 - 20:15

Zveme na Májový koncert k poctě historika Josefa Pekaře do Libošovic do kostela tuto středu v 19.30 hod. Vystoupí Smíšený pěvecký sbor Aurea Rosa z Liberce. Koncert je konán pod záštitou senátora Tomáše Czernina.