parte

Poslední rozloučení s paní Zdeňkou Volšovou

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Pá, 04. 02. 2022 - 18:36

V pondělí 7. února se rozloučíme na hřbitově v Dolním Bousově v úzkém kruhu rodinném s paní Zdeňkou Volšovou, roz. Švorcovou, rodačkou z Dolního Bousova.

Zádušní mše svatá bude sloužena v úterý 8. února 2022 v 17.00 v děkanském kostele v Sobotce.

Všemohoucí věčný Bože, ve své otcovské dobrotě buď milostiv duši své služebnice Zdeňce. Očisť tu, kterou jsi povolal z tohoto světa, ode všech jejích chyb, vezmi ji do světla, pokoje a společenství tvých svatých a dej jí podíl na věčných radostech ve tvém království. O to prosíme skrze Ježíše Krista, našeho Pána. Amen.

Poslední rozloučení s paní Františkou Macounovou

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Pá, 28. 01. 2022 - 15:39

V pondělí 24. ledna 2022 zemřela nejstarší občanka Sobotky, paní Františka Macounová. Rozloučíme se s ní církevním obřadem v kostele sv. Máří Magdalény v Sobotce v sobotu 29. ledna v 10.00 hodin. Poté bude převezena na místní hřbitov a uložena do rodinné hrobky. Zádušní mše svatá bude sloužena v pátek 4. února v 17.00 hodin v kostele.

Odpočinutí věčné dej jí, Pane, a světlo věčné ať ji svítí. Ať odpočívá v pokoji. Amen.

Smuteční oznámení Boženy Faltové

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Čt, 30. 12. 2021 - 18:18

V pondělí 3. ledna 2022 se ve 13.00 hodin na hřbitově v Rabakově rozloučíme se zemřelou paní Boženou Faltovou, která zemřela ve věku 85 let 28. prosince 2021.

Odpočinutí věčné dej jí Pane a světlo věčné ať jí svítí, ať odpočívá v pokoji. Amen.

Zemřel P. František Opletal

Napsal uživatel P. Václav Novák dne So, 18. 12. 2021 - 20:07

Ve středu 15. prosince 2021 odešel na věčnost emeritní kanovník litoměřické katedrální kapituly a dlouholetý liberecký arciděkan P. František Opletal. Po ukončení své služby na libereckém arciděkanství se vrátil na rodnou Moravu, kde žil v Ruprechtově. S panem kanovníkem se rozloučíme ve středu 22. prosince 2021 ve 14 hodin v kostele sv. Václava v Ruprechtově a poté bude pohřben do rodinného hrobu na tamním hřbitově.

Ať odpočívá v pokoji.