Sbírka a dopis na neděli Božího slova

Napsal uživatel P. Václav Novák dne Po, 17. 01. 2022 - 08:00
Neděle Božího slova

Papež František stanovil, že 3. neděle v liturgickém mezidobí se bude po celém světě slavit jako neděle Božího slova. Proto Česká biskupská konference přesunula sbírku ve prospěch biblického apoštolátu na tuto neděli.

Podle rozhodnutí plenárního zasedání ČBK (které se konalo ve dnech 19. a 20. října 2021) zašlou jednotlivé farnosti výtěžek sbírky na příslušné biskupství, které po shromáždění prostředků zašle celkovou částku na ČBK. Podle dalšího rozhodnutí zmíněného plenárního zasedání ČBK obdrží České katolické biblické dílo 50% výtěžku sbírky a Česká biblická společnost obdrží 50% výtěžku sbírky.

Podpořte biblický apoštolát v ČR realizovaný Českým katolickým biblickým dílem a přispějte do nedělní sbírky, nebo pošlete dar přímo na číslo účtu: 1015502075/5500, zpráva pro příjemce: váš email. Pošleme Vám potvrzení o daru a každý měsíc je za dárce a jejich úmysly sloužena mše svatá. Za každý dar jsme Vám vděční!

V příloze naleznete také dopis ředitele Českého katolického biblického díla, který bude také přečten o 3. neděli v mezidobí.

Druh článku
Farnost